• آخرین خبر با عنوان ، داروشاپ؛ خرید آنلاین و اینترنتی دارو و مکمل های غذایی و کمک درمانی در 2 ساعت قبل منتشر شده است .
 • جمعه, ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
  محبوب کن - فیس نما
  »   اخبار لیگ برتر جزیره, اسلایدر, اسلایدر خبر  »   رکوردشکنی لیگ برتر انگلیس در نقل و انتقالات
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۲۱:۱۳

  رکوردشکنی لیگ برتر انگلیس در نقل و انتقالات

  رکوردشکنی لیگ برتر انگلیس در نقل و انتقالات

   

  به گزارش “ورزش سه”، سود هنگفتی که از دو سال پیش و از محل درآمد های تلویزیونی به تیم های انگلیسی می رسد، باعث شده توان مالی تیم های جزیره برای خرید در بازار نقل و انتقالات افزایش پیدا کند. اگر تابستان گذشته در مجموع ۱ میلیارد یورو صرف خرید بازیکن در لیگ برتر شد، امسال این رقم به ۱.۴ میلیارد یورو رسید تا رکورد جدیدی در تاریخ نقل و انتقالات دنیا به ثبت برسد.

  یونایتد و سیتی بیش از دیگر تیم ها برای تقویت خود هزینه کردن ضمن اینکه پیوستن پوگبا به یونایتد با رقم ۱۰۵ میلیون یورو، رکورد گران ترین انتقال تاریخ دنیا را به ثبت رساند.

  سری آ ایتالیا با بیش از ۷۰۰ میلیون یورو هزینه در بازار برای خرید بازیکن، پس از لیگ برتر انگلیس قرار می گیرد. یوونتوس با ۱۶۲ میلیون یورو بیش از هر تیمی برای خرید بازیکن هزینه کرد. انتقال ۹۰ میلیونی ایگواین از ناپولی به یووه نیز رکوردشکن شد.پس از یوونتوس نیز اینتر بیشترین هزینه را برای تقویت خود متحمل شد.

  در بوندسلیگا مجموعا ۵۴۲.۵ میلیون یورو برای خرید بازیکن هزینه شد. انتقال ۳۵ میلیون یورویی هوملس و رناتو سانچس به بایرن مونیخ، گران ترین انتقال در فوتبال آلمان بود. بایرن و دورتموند، مطابق انتظار بیش از دیگر تیم ها در بازار هزینه کردند.

  در فوتبال اسپانیا کمتر از همیشه برای خرید بازیکن پول صرف شد. ۴۹۲.۲ میلیون یورو هزینه تیم های لالیگا برای تقویت خودشان بود. بارسلونا با خرید ۶ بازیکن و صرف هزینه ای ۱۱۲ میلیون یورویی، بیش از هر تیم دیگری برای خرید بازیکن هزینه کرد اما رئال تنها ۳۰ میلیون یورو برای بازگرداندن موراتا از یوونتوس پرداخت کرد. انتقال گومس از والنسیا به بارسلونا با رقم ۳۵ میلیون یورو نیز گران ترین بود.

  اخبار لیگ برتر جزیره اخبار لیگ برتر جزیره  , اسلایدر  , اسلایدر خبر

  کد تخفیف 7000 تومنی ریحون
  معرفی شهر کلارآباد کلارآباد یکی از شهرهای قدیمی شمالی واقع در استان مازندران می باشد. این شهر بین شهر های متل قو و چالوس و در کیلوتر 17 چالوس- تنکابن ...
  تخصصی ترین تعمیر کولر گازی در تابستان
  ۱.تعریف اعتماد به نفسهمانطور که از واژه اعتماد به نفس پیداست یعنی اعتماد به خود داشتن و در رفتار و تصمیمات به خود اعتماد کردن. اعتماد به نفس احساسی ...

  اخبار لیگ فوتبال انگلیس

  فاش شدن پیشنهاد رئال به گواردیولا به گزارش ...
  جریمه مورینیو به خاطر صحبت‌هایش علیه داور به ...
  لمپارد: مورینیو همان مربی بزرگ سابق است به ...
  کونته: گل دوم آنها برنامه ما را به هم ریخت به گزارش "ورزش سه"، در حالی‌که چلسی روز یکشنبه مقابل یونایتد به برتری 4-0 دست پیدا کرد،  شب گذشته ...