• آخرین خبر با عنوان ، همه چیز درباره فن توکن‌ها، رمزارزهای طرفداری از باشگاه‌های ورزشی در 10 ماه قبل منتشر شده است .
 • شنبه, ۰۵ آذر ۱۴۰۱
  محبوب کن - فیس نما
  »   سلامتی  »   راه های درمان سر درد
  ۱۱ مهر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۸:۰۳

  راه های درمان سر درد

  راه های درمان سر درد

  راه های درمان سردرد

  راه های کاهش سر درد

   

  سر درد یکی از مشکلاتی است که برای هر کس در طول عمرش حداقل یکبار رخ می دهد. در این باره عوامل سر درد را بررسی کرده ایم و روش درمان آن را برایتان آورده ایم.

  ,انواع سر درد,دلایل سر درد,سردرد و درمان آن,[categoriy]


  * سردرد ناشی از کمبود خواب

  خواب یکی از نیاز های اساسی ماست که در طول شبانه روز باید به مدت کافی از آن بهره مند شویم. یکی از عوارض کمبود خواب سر درد است که به طور سریع رخ می دهد. حدود ۶ ساعت خواب آرام برای سلامتی ضروری است. می توانید از یک لیوان دوغ قبل از خواب برای خواب آلودگی استفاده کنید.
  * سردرد ناشی از کاهش قند خون

  برخی قند هایی که به طور سریع جذب بدن می شوند می تواند سر درد های موقتی ناشی از کمبود قند خون را جبران کنند به همین دلیل هنگام سر درد ناشی از کمبود قند کمی شکلات و شیرینی و نبات میل کنید تا سر درد رفع شود.
  * سردرد به دلیل کم آبی

  وجود آب کافی در بدن نیز می تواند برای بدن مفید باشد. اگر بدن کمبود اب داشته باشد موجب سر درد و میگرن می شود. مصرف میوه های آب دار مثل هندوانه و انگور و گلابی می تواند این مشکل را رفع کند
  * سردرد به دلیل کاهش مصرف کافئین

  افرادی که کافئین زیادی مصرف می کنند وقتی که با کاهش مصرف کافئین روبرو می شوند سر درد شدید دچار می شوند. تنها راه حل این است که به مرور مصرف کافئین را کاهش دهید. چای سبز مفید تر از چای سیاه است. سعی کنید در صورت بروز سرد درد با مراجعه به پزشک در بدست آوردن سلامتی بدن  خود بکوشید
  * سردرد به دلیل کم خونی

  افرادی که کم خونی دارند دچار سردرد های مزمن می شوند. برای رفع این مشکل باید شربت عسل و شیره انگور و گل گاوزبان و عرق بیدمشک مصرف کنند.

  اخبار لیگ فوتبال انگلیس