• آخرین خبر با عنوان ، درمان چاقی مساویست با کاهش خطر سکته قلبی در 1 روز قبل منتشر شده است .
 • سه شنبه, ۰۴ مهر ۱۳۹۶
  محبوب کن - فیس نما
  »   اخبار لیگ برتر جزیره, اسلایدر, اسلایدر خبر  »   استوک 2 – 2 یونایتد؛ شیاطین سرخ بالاخره متوقف شدند
  ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۲۲:۳۶

  استوک ۲ – ۲ یونایتد؛ شیاطین سرخ بالاخره متوقف شدند

  استوک ۲ – ۲ یونایتد؛ شیاطین سرخ بالاخره متوقف شدند

  به گزارش “ورزش سه”، استوک سیتی از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد و می توانست در دقیقه ۴ توسط خسه به گل برسد اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه دخیا به بیرون رفت.

  در دقیقه ۲۰ و روی همکاری لوکاکو و پوگبا، ستاره فرانسوی می توانست گل اول را به ثمر برساند اما ضربه پوگبا ره به جایی نبرد.

  در دقیقه ۲۷ شقیری فرصت خوبی برای زدن گل اول مسابقه داشت اما ضربه او با مهار دیدنی دخیا همراه بود.

  لحظاتی بعد، راشفورد در آستانه گلزنی بود اما نفوذ او و ضربه دیدنی این مهاجم با عکس العمل بسیار خوب باتلند همراه بود.

  اما در دقیقه ۴۳ حملات استوک به نتیجه رسید و چوپو موتینگ موفق شد روی ارسال دیدنی دیوف گل اول را به ثمر رسانده و تیمش را پیش اندازد.

  اما برتری استوک هرگز دوام نداشت و شیاطین سرخ پیش از پایان نیمه اول گل تساوی را به ثمر رساندند. روی ارسال کرنر، ضربه سر پوگبا اتفاقی به راشفورد برخورد کرد تا این مهاجم جوان در ثانیه های پایانی نیمه اول گل تساوی را به ثمر برساند.

  با شروع نیمه دوم در دقایق ابتدایی بازی در میانه میدان دنبال شد اما در نهایت یونایتد در ۵۶ به گل دوم رسید.

  روی پاس میخیتاریان، لوکاکو با دروازه استوک تک به تک شد و اگرچه باتلند ضربه اول را مهار کرد، اما در ریباند خود لوکاکو موفق شد دروازه استوک را باز کرده و تیمش را پیش اندازد.

  در دقیقه ۶۲، استوک بهترین فرصت را برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه خسه از نزدیک دروازه با مهار خیره کننده دخیا همراه بود.

  اما یک دقیقه بعد استوک به گل تساوی رسید. با ارسال شقیری، چوپوموتینگ موفق شد از نزدیک دروازه، گل تساوی را وارد دروازه دخیا کند.

  دقایقی بعد یونایتد می توانست به گل سوم برسد اما ضربه زمینى والنسیا به شکل خطرناکی از کنار دروازه باتلند به بیرون رفت. در دقیقه ۸۱، لوکاکو بهترین فرصت را برای زدن گل سوم داشت اما از فاصله نزدیک نتوانست دروازه استوک را باز کند.

  در دقیقه ۹۲ باتلند با عکس العملی فوق العاده از روی خط دروازه مانع باز شدن دروازه تیمش شد تا بازی با نتیجه تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

  اخبار لیگ برتر جزیره اخبار لیگ برتر جزیره  , اسلایدر  , اسلایدر خبر

  ایده جالب مورینیو در مورد بازگشت رونی به اولدترافورد به گزارش "ورزش سه"، برای ادامه صدرنشینی، شیاطین سرخ کار دشواری برابر تافی ها در ورزشگاه اختصاصی خود خواهند داشت. دیدار برابر اورتون: "علیرغم نتایج ضعف ...
  گواردیولا و فاش کردن دلیل جدایی از بایرن مونیخ به گزارش "ورزش سه"، بعد از سه سال نسبتا موفق در بایرن، در ابتدای فصل قبل گواردیولا تصمیم گرفت هدایت سیتیزن ها را بر عهده ...
  واکنش گواردیولا به پیشنهاد رئال به مهاجم جوان سیتی به گزارش "ورزش سه"، سرمربی اسپانیایی سیتیزن ها در مورد شایعه تمایل رئال مادرید به جذب براهیم دیاز، مهاجم 18 ساله و اسپانیایی سیتی صحبت ...
  کونته: امیدوارم با 11 بازیکن بازی به پایان برسد! به گزارش "ورزش سه"، کونته با طعنه به اخراج بازکنانش در بازی های اخیر برابر آرسنال ابراز امیدواری کرد این بازی را با 11 بازیکن ...

  اخبار لیگ فوتبال انگلیس