شنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
محبوب کن - فیس نما
»   اخبار لیگ برتر جزیره, اسلایدر, اسلایدر خبر  »   استوک 2 – 2 یونایتد؛ شیاطین سرخ بالاخره متوقف شدند
۱۹ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۲۲:۳۶

استوک ۲ – ۲ یونایتد؛ شیاطین سرخ بالاخره متوقف شدند

استوک ۲ – ۲ یونایتد؛ شیاطین سرخ بالاخره متوقف شدند

به گزارش “ورزش سه”، استوک سیتی از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد و می توانست در دقیقه ۴ توسط خسه به گل برسد اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه دخیا به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۰ و روی همکاری لوکاکو و پوگبا، ستاره فرانسوی می توانست گل اول را به ثمر برساند اما ضربه پوگبا ره به جایی نبرد.

در دقیقه ۲۷ شقیری فرصت خوبی برای زدن گل اول مسابقه داشت اما ضربه او با مهار دیدنی دخیا همراه بود.

لحظاتی بعد، راشفورد در آستانه گلزنی بود اما نفوذ او و ضربه دیدنی این مهاجم با عکس العمل بسیار خوب باتلند همراه بود.

اما در دقیقه ۴۳ حملات استوک به نتیجه رسید و چوپو موتینگ موفق شد روی ارسال دیدنی دیوف گل اول را به ثمر رسانده و تیمش را پیش اندازد.

اما برتری استوک هرگز دوام نداشت و شیاطین سرخ پیش از پایان نیمه اول گل تساوی را به ثمر رساندند. روی ارسال کرنر، ضربه سر پوگبا اتفاقی به راشفورد برخورد کرد تا این مهاجم جوان در ثانیه های پایانی نیمه اول گل تساوی را به ثمر برساند.

با شروع نیمه دوم در دقایق ابتدایی بازی در میانه میدان دنبال شد اما در نهایت یونایتد در ۵۶ به گل دوم رسید.

روی پاس میخیتاریان، لوکاکو با دروازه استوک تک به تک شد و اگرچه باتلند ضربه اول را مهار کرد، اما در ریباند خود لوکاکو موفق شد دروازه استوک را باز کرده و تیمش را پیش اندازد.

در دقیقه ۶۲، استوک بهترین فرصت را برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه خسه از نزدیک دروازه با مهار خیره کننده دخیا همراه بود.

اما یک دقیقه بعد استوک به گل تساوی رسید. با ارسال شقیری، چوپوموتینگ موفق شد از نزدیک دروازه، گل تساوی را وارد دروازه دخیا کند.

دقایقی بعد یونایتد می توانست به گل سوم برسد اما ضربه زمینى والنسیا به شکل خطرناکی از کنار دروازه باتلند به بیرون رفت. در دقیقه ۸۱، لوکاکو بهترین فرصت را برای زدن گل سوم داشت اما از فاصله نزدیک نتوانست دروازه استوک را باز کند.

در دقیقه ۹۲ باتلند با عکس العملی فوق العاده از روی خط دروازه مانع باز شدن دروازه تیمش شد تا بازی با نتیجه تساوی ۲-۲ به پایان برسد.

اخبار لیگ برتر جزیره اخبار لیگ برتر جزیره  , اسلایدر  , اسلایدر خبر

تور تایلند و تجربه بهترین هتل های بانکوک   علاقمندان سفرهای تفریحی معمولا تورهای شرق و جنوب شرقی آسیا را ترجیح می دهند . تور تایلند و مالزی و اندونزی معمولا در صدر این تورهای پرطرفدار جنوب شرقی آسیا ...
نقش دراور در دکوراسیون خانه های مدرن بی شک شما مثل همه ی ما با نقش کمد و دراور در دکوراسیون خانه های امروزی آشنا هستید، دراور ها انواع گوناگونی دارند که بسته به ابعاد و سبک ...
طراحی و اجرای انواع کابینت آشپزخانه   دکوراسیون داخلی منزل امروزه یکی از دغدغه های مهم تمام افراد دنیاست. امروز افراد به فضا و محیط خانه ای که در آن زندگی می کنند اهمیت زیادی میدهند و ...
خرید اینترنتی کالاها از فروشگاه معتبر امروزه اینترنت زندگی همه ما را را به گونه ای تغییر داده که بیشتر به سمت فعالیت های آنلاین گرایش پیدا کرده ایم. یکی از همین فعالیت ها خرید است. ...

اخبار لیگ فوتبال انگلیس