۵ توصیه اقتصادی برای گردش در ساحل آمالفی در ایتالیا

گردش در ساحل آمالفی در ایتالیا

چاپ

۵ توصیه اقتصادی برای گردش در ساحل آمالفی در ایتالیا

ساحل آمالفی در ایتالیا که عمده شهرتش به دلیل چشم انداز فوق‌العاده‌اش از دریای آبی مدیترانه، روستاهای زیبای واقع در قله‌ها، و دلربایی فزاینده جنوب ایتالیاست، مقصدی است که هر عاشق زیبایی و رمانس حداقل یک بار باید تجربه کند. البته، موقعیت کنار دریا این منطقه آرام و باصفا پر از تله‌هایی برای ولخرجی هستند که نگاه شما را از مناظر گرفته و به کیف پول سبک شده خود متمرکز می‌کنند. برای کمک به شما و بودجه سفرتان، ما توصیه‌هایی برای شما داریم تا هم از زیبایی‌های طبیعی شهرهایی مانند کاپری، سورنتو، پوزیتانو، و آمالفی لذت ببرید بدون اینکه مجبور به صرف هزینه‌ای گزاف شوید. علیرغم شهرتی که ساحل آمالفی به پرهزینگی دارد، این بخش از ایتالیا قابلیت سفری مقرون به صرفه نیز دارد. در ادامه خواهید دید که چطور می‌توانید در سفر خود به ساحل آمالفی پس انداز کنید. برای تعیین وقت سفارت ایتالیا می توانید از خدمات پارت ویزا استفاده نمایید.

۱.      برای سفر ناهار بردارید

رستوران‌های ساحل آمالفی در ایتالیا دارای چشم‌اندازی خیره کننده، آشپزی فوق العاده، و معمولا هزینه‌ای گزاف هستند. اگر از شهر ناپل سفر خود را آغاز می‌کنید، می‌توانید به راحتی غذاهای ارزان و خوشمزه‌ای برای پیک نیک پیدا کنید. هزینه این غذاها کسری از هزینه‌ای است که در شهرهای ساحلی یا جزیره‌ها می‌پردازید. با هزینه‌ای کمتر از ۲ یورو، یک مینی‌پیتزا، و آرانچینو (توپ برنجی سرخ شده با گوشت، پنیر و قارچ‌های پورچینی) بخرید، یا فقط پروشوتو، نان و پنیر برای درست کردن ساندویچی خوب خریداری کنید. و شما ناهار امروز خود را خریداری کرده‌اید! با غذای خوشمزه‌ای که همراه خود دارید، حالا آزاد هستید تا جایی را برای لذت بردن از غذایتان انتخاب کنید که چشم‌اندازی میلیون دلاری دارد. در ضمن یکی از خدمات پارت ویزا دریافت وقت سفارت هلند می باشد.

۲.      سعی کنید یک روزه سفر کنید

هتل‌های ساحل آمالفی معمولا برای خدمت رسانی به دست و دلبازی های پرتجمل فعالیت می‌کنند، پس بهتر است که برای صرفه جویی از چشم‌انداز در طول سفری روزانه لذت ببرید، تا این که به فکر اقامت باشید. هتل‌های ارزان، و مهمان خانه‌های بسیاری در نزدیکی ناپل وجود دارند، و نیز می‌توان آن‌ها را در سوی دیگر ساحل آمالفی، در شهر کوچکتر اما شادتر (و تمییزتر) سالرنو، یافت.

۳.      ماشین اجاره کنید و در کنار ساحل رانندگی کنید.

در ناپل، آژانس‌های اجاره ماشینی وجود دارند که به طور شگفت آوری با هزینه‌ کم ۱۰ یورو روزانه در زمان‌های خاصی در سال ماشین اجاره می‌دهند. با این نرخ، هزینه اجاره یک روزه ماشین (به همراه بنزین و عوارض) و رانندگی در طول جاده ساحلی و بازگشت از مسیر سالرنو به سمت سالرنو (حدود سه ساعت سفر) حدودا ۵۰ تا ۶۰ یورو خواهد شد. (اجاره بها در اروپا را جستجو کنید). اگر می‌توانید چندنفر دیگر را برای همراهی در سفر خود پیدا کنید، می‌توانید با هزینه‌ای کم همه جای زیبا در مسیر را با سرعت مورد نظرتان ببینید. برای دریافت وقت شنگن می توان از طریق اخذ وقت سفارت فرانسه توسط پارت ویزا استفاده کرد.

۴.      گشتن در روستا با وسایل ارزان نقلیه عمومی

با هزینه ای کمتر از ۴ یورو، می‌توانید با قطار circumvesuviana از ایستگاه قطار گاریبالدی ناپل به نقطه شروع ساحل آمالفی شهر سورنتو بروید. هنگامی که به سورنتو رسیدید، می‌توانید اتوبوس SITA سوار شوید که در هریک از شهرهای زیبا در خط ساحل توقف می‌کند (فراموش نکنید که به شهر به یاد ماندنی پوزیتانو بروید. هزینه بلیط سطح متوسط بین روستاها زیر ۲ یورو است، یا ۸یورو برای بلیط ۲۴ ساعته که به شما اجازه می‌دهد تا بین سورنتو و سالرنو هرجا خواستید پیاده و سوار شوید. برای اخذ وقت سفارت یونان می توانید از خدمات مجموعه پارت ویزا استفاده کنید.

۵.      با قایق آهسته به جزایر بروید

جزایر زیبای کاپری و ایسچیا مقصدهایی هستند که حتما باید در هر سفری به ساحل آمالفی در ایتالیا به آن‌ها سر زد. رفتن به آنجا از بندر ناپل از طریق دو نوع قایق امکان پذیر است: کشتی مسافربری سریع یا آهسته. گول اسم را نخورید! تفاوت زمان بین دو کشتی تنها ۳۰ دقیقه است، اما بلیط کشتی آهسته تر تا ۳۰% می‌تواند ارزان‌تر باشد. هزینه‌ها از زیر ۱۵ یورو برای بلیط یک‌طرفه آغاز می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به برنامه آنلاین کشتی مراجعه کنید. همچنین برای دریافت وقت سفارت اسپانیا می توانید از خدمات مجموعه پارت ویزا استفاده کنید.