• آخرین خبر با عنوان ، انتخاب بهترین راه برای مهاجرت به ترکیه در 1 هفته قبل منتشر شده است .
 • دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
  محبوب کن - فیس نما
  »   رپورتاژ آگهی  »   کلاس آموزش زبان انگلیسی
  ۱۰ دی ۱۳۹۷ , ساعت ۱۶:۰۹

  کلاس آموزش زبان انگلیسی

  با شناختن معیارهای یک کلاس زبان خوب دیگر سالهای عمر خود را برای تست کردن ادعاهای دروغین تلف نکنید!

  ” مهدی منوچهرزاده”

  اگر خوب به اطراف نگاه کنید موسسات زبان زیادی را می‌‎بینید که هر کدام از سیستم آموزشی خاص خود و اساتید ویژه بهره می‌برند. مساله اینجاست که شما اینقدر عمر ندارید تا تک تک ‌آنها را امتحان کنید و بهترین را انتخاب کنید!

  با خواندن این مقاله تکنیکی را یاد می‌گیرید که دیگر هیچگاه مجبور نخواهید بود سالهای عمر خود را صرف امتحان کردن ادعاهای یک آموزشگاه زبان کنید.

  اولین معیار یک کلاس آموزش زبان انگلیسی خوب این است که زبان‌آموز از ابتدا تا انتها با یک معلمِ ثابت سر و کار داشته باشد. به دو دلیل:

  دلیل اول اینکه حداقل در ایران هیچ دو معلم زبانی همدیگر را قبول ندارند. بنابراین اگر هر ترم معلم عوض شود شما هم مجبور خواهید شد هر ترم خود را با سبک‌ها و نظرات مختلف معلمان تطبیق دهید.

  دلیل مهم‌تر اینکه اگر خدای نکرده بعد از چندین ترم کلاس زبان رفتن هیچ نتیجه‌ای نگرفتید هیچ یک از آن معلمان مسئولیت عدم یادگیری شما را به عهده نمی‌گیرد.

  دومین معیار یک کلاس آموزش زبان انگلیسی خوب این است که ۲۰۰% تضمینی باشد!!

  موسسه زبان انگلیسی خوب باید به شما تضمین دهد که در صورتی که نتوانستید با روش آنها زبان انگلیسی را یاد بگیرید نه تنها ۱۰۰% پول شما را پس می‌دهد بلکه به خاطر زمان تلف شدۀ شما، ۱۰۰% پول شما را هم به عنوان جریمه بپردازد!

  شما با اعتماد به یک موسسه نه تنها هزینۀ مالی می‌کنید بلکه زمان خود را صرف می‌کنید و این خواستۀ بزرگی در مقابل اعتماد شما نیست.

  آخرین معیار یک کلاس آموزش زبان انگلیسی خوب این است که واقعاً کلاس زبان باشد!!

  شاید در ابتدا به نظرتان خنده‌دار باشد ولی واقعیتی تلخ پشت این جمله است. تصور کنید که امروز تصمیم می‌گیرید که به کلاس گیتار بروید و در کمال تعجب می‌بینید که در آنجا خبری از گیتار نیست و به جای آن کتاب‌های زخیم نُت و تاریخچه موسیقی قرار دارد… مسلماً شما نمی‌توانید با خواندن کتاب و حفظ کردن صفحات آن کتاب‌ها، گیتار زدن را یاد بگیرین.

  و صد البته شما نمی‌توانید با گوش کردن به انگلیسی و از روی کتاب خواندن، به انگلیسی صحبت کنید. کلاس زبانی خوب است که نیمی از وقت کلاس را شما به انگلیسی صحبت کنید.

  برای اطلاع از برنامه کلاس های زبان دکتر منوچهرزاده ، کافیست عدد ۲۰ را به آیدی MEI_JAZIRE@ ارسال فرمایید.

  .

  این متن یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن داخل متن رپرتاژ آگهی قرار گرفته است.

  اخبار لیگ برتر جزیره رپورتاژ آگهی

  انتخاب بهترین راه برای مهاجرت به ترکیه انسان ها همیشه در ذات خود به دنبال رشد و تکامل هستند و تنها یک بار فرصت زندگی کردن دارند. امروزه به دلیل ...
  نکات مهم خرید ملک در ترکیه قوانین خرید ملک و اخذ اقامت در ترکیه ، راهنمای خریداران خارجی طبق تبصره 35 قانون املاک و اراضی به شماره تصویب ...
  سایت رسمی فروش اینترنتی محصولات زیبایی (لنز های زیبایی رنگی و طبی) لنزهای رنگی با ظاهری طبیعی اکثر لنزهای رنگی به منظور تقلید از ظاهر طبیعی ...
  چگونه در هنگام سفر با اتوبوس سفر راحت تری را تجربه کنیم؟ بسیاری از افراد سفر با اتوبوس را بخاطر کنترل هزینه‌ها انتخاب می کنند. و از این منظر انتخابی ...

  اخبار لیگ فوتبال انگلیس