• آخرین خبر با عنوان ، امیر شریفی مدیر سایت‌ پرورش افکار در 1 روز قبل منتشر شده است .
 • یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۸
  محبوب کن - فیس نما
  »   رپورتاژ آگهی  »   بررسی آنچه از انتقام جویان تاکنون می‌دانیم توسط وبسایت ایستگاه بازی
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۵۹

  بررسی آنچه از انتقام جویان تاکنون می‌دانیم توسط وبسایت ایستگاه بازی

   بررسی آنچه از انتقام جویان تاکنون می‌دانیم توسط وبسایت ایستگاه بازی

  فیلم Avengers: Endgame بعنوان چهارمین قسمت از فرانچایز محبوب انتقام جویان، فاز سوم دنیای سینمایی مارول را به انتها رسانده و داستان شخصیت‌های انتقام‌ جوی مارول را از رویداد فیلم Avengers: Infinity War به یک پایان بزرگ خواهد رساند. بسیاری از هواداران پس از سومین فیلم این فرانچایز، بسیار شگفت زده شدند و تاکنون به حدس و گمان‌ها و بررسی وقایع کمیک بوکی متعدد، تئوری‌های زیادی را درمورد آن که اتفاقات دنباله فیلم چه روندی را طی خواهد کرد، مطرح کرده‌اند. برخی از این تئوری‌ها، بیشتر جنبه‌های کمیک بوکی را شامل می‌شوند و ممکن است اتفاق نیفتد و برخی شباهت بیشتری به واقعیت دارد و انتظار می‌رود تا شاهد آنها در فیلم بعدی Avengers باشیم. در این مطلب، به بررسی جامع شواهد بدست آمده و تیزرهای منتشر شده از فیلم پرداخته و همچنین برخی از تئوری‌های جالب مورد انتظار را نیز مطرح می‌کنیم.

  در تیزر نخست فیلم اونجرز ۴، شاهد بودیم که شرایط انتقام جویان به کلی تغییر کرده است. فیلم Avengers: Infinity War با گرفتار شدن تونی و نبیولا در سیاره تایتان به انتها رسید که پس از تبدیل شدن محافظان کهکشان، دکتر استرنج و مردعنکبوتی به خاکستر، بعنوان تنها بازماندگان آنجا مشخص شدند. سیاره تایتان از طرفی، سال‌هاست که با نابودی روبرو شده و هیچ منبعی را برای ادامه حیات در اختیار ندارد، پس بدون شک بازماندگان فیلم باید به سرعت آنجا را ترک کنند. با توجه به تریلر، مشخص شد که استارک و نبیولا سفینه The Banatar یعنی سفینه محافظان کهکشان را در اختیار گرفته‌اند تا به زمین بازگردند.

  تونی بعنوان یک مغز متفکر، زمان خود را در این سفینه صرف تعمیر کلاه آهنی خود کرده تا بتواند آن را مجددا راه اندازی کند و با تعمیر سیستم ضبط، در تلاش است تا پیغامی را به پپر پاتز ارسال کند. با توجه به فاصله بسیار بین زمین و تایتان، تونی تنها امیدوار است که این پیغام به دست او برسد و همچنین ممکن است از نوعی سیستم پیغام رسانی کهکشانی استفاده کرده باشد. سفینه Banatar، بسیار آهسته حرکت می‌کند و حال که تونی استارک و نبیولا قصد سفر به زمین را کرده‌اند، به دلایلی نامعلوم، این اتفاق با مشکلاتی روبرو شده و سفینه توانایی سفر با سرعت نور را از دست داده است. آنها در سفینه بدون آب و غذا سرگردان مانده‌اند و تونی با گفتن آنکه تنها یک روز تا پایان اکسیژن خود فرصت دارد، سعی می‌کند با پپر برای همیشه خداحافظی کند و همچنین نمی‌داند که آیا پپر از فاجعه بزرگی که تانوس به بار آورده در امان مانده است یا نه.

  او در نهایت به این نتیجه رسیده است که شانسی برای نجات یافتن وجود ندارد و با اینکه سال‌ها انتظار آمدن تانوس و اتفاقات عظیم را داشت، باز شکست خود و این بار در پیغام خود، مطرح می‌کند که سرنوشت خود را قبول کرده است و به پایان کار خود نزدیک می‌شود. البته همچنان امید تازه‌ای وجود دارد. در تیزر دوم این فیلم، در سکانسی شاهد آن هستیم استارک و نبیولا در حال همکاری با یکدیگرند و در حال تعمیر و یا اختراع جدیدی برای زنده ماندن خود هستند. تونی استارک پیش از این در فیلم‌های اختصاصی خود، تحت اسارت قرار گرفته بود. در فیلم Iron Man 1، او در افغانستان اسیر شد و در آنجا بود که اولین برند لباس آهنین خود را اختراع کرد و از آنجا گریخت. سکانسی که در تیزر دوم شاهد هستیم بسیار شبیه به آن رویداد است و بدون شک تونی در یک تجربه جدید فضایی قرار دارد که باید با استفاده از امکانات پیش رو و به کمک نبیولا که بدن آن از ابزارآلات بسیاری تشکیل شده و می‌تواند به درد او بخورد، دوباره راهی برای نجات خود پیدا کند که بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

  پس از واقعه بشکن تانوس، فشار روحی و روانی بسیاری بر اعضای نجات یافته انتقام جویان وارد شد و بنظر می‌رسد استیو راجرز بیشتر از بقیه این فشار را متحمل شده است. در تیزر نخست مشاهده کردیم که تیم نجات یافته از انتقام جویان در زمین به پایگاه خود بازگشته‌اند و استیو راجرز با صورتی اصلاح شده و در حال گریه نشان داده می‌شود. از آنجایی که دو سال بخاطر فرار و مشخص نشدن هویت خود، ریش او بر صورتش باقی مانده بود، حال طبیعتا دیگر تهدیدی به آن مهمی، او را در خطر قرار نداده است. او مرگ دوستان زیادی را در مقابل چشمان خود مشاهده کرد و حال بار مصیبت‌های بسیاری بر دوش او افتاده که ممکن است منجر به یک بیماری عصبی برای او تبدیل شود.

  در تیزر دوم استیو را می‌بنیم که در جلسات حمایتی و مشاوره‌ای شرکت کرده‌ است. این امکان وجود دارد که او دچار PTSD (سندروم استرس پس از یک واقعه ناگوار) شده‌ باشد و راهی برای درمان خود می‌یابد. به هر حال شاهد ظاهر متفاوت او در فیلم جدید خواهیم بود و همانطور که انتظار می‌رود، استیو لباس جدیدی را به تن خواهد کرد که بسیار به لباس کمیک بوکی خود شباهت دارد. علاوه بر این، طبق آرت ورک‌های منتشر شده، احتمالا شاهد لباس مخصوص سفید رنگ هم برای تمام انتقام جویان خواهیم بود که درواقع می‌تواند لباس نانویی مخصوص جهت سفر در زمان باشد.

  بروس بنر در تیزر نخست، در حال بررسی تمامی اعضای از دست رفته تیم است و در جمع قربانیان حادثه، شوری، خواهر نابغه شخصیت Black Panther نیز دیده می‌شود و او را نیز در قالب افرادی که زنده نمانده‌اند، نشان می‌دهد، اما این صحنه ممکن است یکی دیگر از ترفندهای مارول برای سردرگمی هواداران باشد و شوری واقعا از بین نرفته باشد و یا فقط گم شده باشد. اگر این موضوع نیز صحیح باشد، کشور واکاندا پس از مرگ وارثان حکومت، در یک هرج و مرج اساسی قرار می‌گیرد. بروس در فیلم Avengers: Infinity War نتوانست به هالک تبدیل شود و برخی از تئوری‌ها گویای آن هستند که هالک پس از آخرین مبارزه خود با تانوس، از او ترسیده و نمی‌خواهد ظاهر شود.

  حال بدون شک شرایط در فیلم Avengers: Endgame متفاوت خواهد بود و ممکن است بالاخره هالک به طریقی دوباره خود را نشان دهد. در آرت ورک منتشر شده از فیلم، مشاهده می‌کنیم که هالک چهره بالغ تری به خود گرفته و با لباس پوشیدن کنار آمده است. این تئوری وجود دارد که هویت‌های بنر و هالک یکی خواهد شد و طبق کمیک‌های معروف مارول، او به Professor Hulk تبدیل می‌شود. علاوه براین، انتظار می‌رود، هالک باری دیگر با تانوس روبرو شود و مبارزه هیجان انگیزتری را به نمایش بگذارد.

  تیزر اول فیلم Avengers: Endgame ، هویت جدید Hawkeye را در قالب شخصیت Ronin نشان می‌دهد. در کمیک‌ها، کلینت بارتون پس از مرگ خانواده‌اش به Ronin تبدیل شد و این موضوع در فیلم نیز می‌تواند صادق باشد و او نیز در واقعه Infinity War خانواده خود را از دست داده باشد. پس از غیاب شخصیت Hawkeye در رویداد Infinity War، حال تماشای چهره جدید و حضور او در ژاپن، داستان جدیدتری را نیز برای ما مطرح خواهد کرد. ناتاشا رومانوف در این سکانس از تیزر حضور دارد و دیدن کلینت در این وضعیت به شدت مضطرب است. همانطور که می‌دانیم، بارتون کسی بود که ناتاشا را از تاریکی درون خود نجات داده و سپس او را به سازمان S.H.I.E.L.D آورد. حال اگر ناتاشا قصد دارد که بارتون را از تاریکی خود نجات داده و به تیم انتقام جویان بازگرداند، شاهد یک تئوری جذاب دیگر از فیلم خواهیم بود. همچنین اگر در تیزر دوم دقت کنیم، شخصیت Hawkeye با لباس مخصوص تیراندازی خود ظاهر می‌شود و بدان معنی است که دوباره با تیم قدیمی خود همراه خواهد شد.

  در فیلم Avengers: Infinity War هیچ کس به اندازه Thor عذاب نکشید. او درست در زمانی که پس از اتفاقات ناگوار بسیاری، سیاره و محل زندگی خود را از دست داد و گمان می‌کرد مردم نجات یافته خود را به سمت یک آینده روشن می‌برد، مستقیم آنها را به سمت تانوس هدایت کرده بود. بهترین دوست و برادر او در جلوی چشمانش کشته شدند و زمانی که در حال انتقام گیری خود از تانوس بود، نتوانست جلوی بشکن او را بگیرد و در نهایت ناپدید شدن افراد دیگری را نیز مشاهده کرد و به یکی از شکسته‌ترین افراد تیم تبدیل شد. در تیزر دوم فیلم Avengers: Endgame ، باز هم شاهد Thor هستیم که چهره ناراحت او همچنان به چشم می‌خورد. او زمانی که فرصت آن را یافت تا کار تانوس را یکسره کند، به علت احساساتی شدن، به او فرصتی را داد تا بلاخره با یک بشکن، کشتار جهانی خود را تکمیل کند و از آن زمان به بعد Thor خود را نیز بسیار مقصر می‌داند.

  در ادامه این تیزر همچنین می‌بینیم که او به مکان خاصی رفته و بسیار شبیه به مکانی است که تانوس پس از انتهای ماجرای Infinity War به آنجا رفت تا پس از موفقیت خود در ماموریت پیش رو، استراحت کند. شاید Thor به دنبال او رفته تا این بار انتقام خود را بگیرد، اما به هر حال شاهد اتفاقات پیچیده‌تری خواهیم بود و بدون شک انتقام جویان باری دیگر با تانوس مواجه می‌شوند. از طرفی طبق شواهد بدست آمده، تسا تامپسون (Tessa Thompson) بازیگر نقش والکری در فیلم Thor: Ragnarok، در رویداد Endgame حضور خواهد داشت. همانطور که در فیلم Avengers: Infinity War مشاهده کردیم، زمانی که Thor با Rocket و Groot همراه شد، تعریف کرد که نیمی از مردم او توسط تانوس کشته‌اند. این موضوع بدین معناست که نیمی از مردم او هنوز زنده‌اند و با سفینه دیگری به همراه والکری فرار کرده‌اند. پس باید شاهد بازگشت شخصیت‌های قدیمی باشیم.

  شخصیت دکتر استرنج یک نقش بسیار کلیدی را در Infinity War از خود نشان داد. او پس از آن که تعداد بسیار زیادی از پایان‌های متفاوت مبارزه بزرگ قهرمانان را مشاهده کرد، تنها یک پایان را برای پیروزی قطعی یافت. بدون شک اتفاقات نهایی این فیلم همه مخاطبان را شوکه کرد، اما استرنج خاطر نشان کرد که این تنها راه موجود بوده است و تنها راه حل را در تقدیم کردن سنگ زمان به تانوس دید. تئوری‌های عادی بیان می‌کند که استرنج، Eye of Agamotto را بطوری طلسم کرده که اعضای باقیمانده انتقام جویان بتوانند از قدرت آن استفاده کنند. از طرفی در پایان تیزر نخست شاهد آمدن اسکات لنگ یا همان مرد مورچه‌ای بودیم که همراه با ون مخصوص خود به پایگاه انتقام جویان آمده بود. پیش از این در فیلم Ant-Man and the Wasp دیدیم که اسکات پیش از آنکه وارد قلمرو کوانتومی شود، جنت به او گفت که مراقب باشد تا در time vortex گرفتار نشود.

  بر اساس فرضیه های محکم، می‌دانیم که سفر در زمان، جزوی از فیلم Avengers: Endgame خواهد بود، بنابراین زمانی که اسکات به همراه این ون که درواقع دستگاه کوانتومی را شامل می‌شود، به انتقام جویان پناه آورده، یعنی به احتمال زیاد قرار است این اتفاق رخ دهد. با توجه به اتفاقات داستانی شخصیت Ant-Man، او با فضایی عجیب و انعکاسی روبرو شد که دکتر استرنج نیز چنین فضایی را با جادوی خود بوجود می‌آورد. حال این سوال پیش می‌آید که آیا time vortexهایی که جنت درمورد آنها صحبت کرد، درواقع سوخت و عناصر تشکیل دهنده Eye of Agamotto است؟ اگر چنین باشد، یعنی احتمالا Ant-Man می‌تواند در حالت میکروسکوپی خود، سنگ زمان را کنترل کند و به یک تئوری جذابی می‌رسیم که نقش پررنگ مرد مورچه‌ای در آن نمایان میشود.

  پس از تیتراژ پایانی فیلم Avengers: Infinity War مشاهده کردیم که فیوری در حالی که بر اثر بشکن تانوس در حال ناپدید شدن بود، دستگاهی را بیرون آورد و پیغامی را ارسال نمود. پس از آن نشان شخصیت کارول دنورز (Captain Marvel) بر آن دستگاه ارتباطی نمایان شد و این بدان معنی است که شاهد متحد شدن شخصیت جدید دنیای سینمایی مارول در رویداد Endgame خواهیم بود. تئوری‌های بسیاری درمورد مکان کنونی این شخصیت وجود دارد. براساس یکی از تئوری‌ها، کاپیتان مارول هم اکنون درون فضای کوانتومی قرار دارد. تئوری دیگر بیان می‌کند که او همچنان در گذشته است اما انتقام جویان با سفر در زمان خود، او را با خود همراه می‌کنند. یک تئوری که بنظر واقعی می‌رسد آن است که کارول دنورز در سیاره‌ای دیگر به سر می‌برد و پس از دریافت پیغام فیوری، به سمت زمین خواهد آمد. در سکانسی از تیزر دوم Avengers: Endgame اعضای نجات یافته بیرون از پایگاه خود در حال تماشای چیزی در آسمان هستند. این می‌تواند ورود این شخصیت و اولین دیدارش با قدرتمندترین قهرمانان زمین باشد. البته چیزی که در آسمان است، می‌تواند ورود و بازگشت تونی استارک به زمین هم باشد که توسط پپر پاتز و لباس جدید rescue او را نجات یافته است.

  در نهایت به شخصیت تانوس می‌رسیم. در تیزر نخست فیلم، واقعه جالبی را از کمیک معروف دستکش بی‌نهایت مشاهده می‌کنیم که طی آن، تانوس پس از رسیدن به هدف خود، در یک سیاره نامعلوم، به یک کشاورز تبدیل شده و زره خود را بعنوان مترسک در مزرعه خود قرار داده است. همچنین در سکانس بعدی، دستکش تانوس در دست او دیده می‌شود که پس از بشکن خود و ادغام انرژی تمام سنگ‌های ابدیت، آسیب زیادی به آن وارد کرده است. همانطور که نشان داده شد، دستکش هنوز در دست اوست که دلیل آن می‌تواند جوش خوردن دستکش با دست او پس از آزاد شدن چنین انرژی بزرگی باشد. همچنین ممکن است او دستکش را در دست خود نگه داشته تا ریسک دزدیده شدن آن را نپذیرد. تانوس با آنکه بنظر شکسته شده و می‌خواهد یک زندگی عادی و شادی را در تنهای خود بسازد، دیر یا زود باید با انتقام جویان دیدار تازه‌ای داشته باشد.

  در مجموع باید گفت، با فیلمی روبرو هستیم که وقایع بسیار بیشتر و هیجان انگیزتری نسبت به فیلم‌های پیشین مارول را دربر دارد و انتظار می‌رود، شاهد یک پایان باشکوه برای فاز سوم دنیای سینمایی مارول باشیم. فیلم Avengers: Endgame در تاریخ ۶ اردیبهشت (۲۶ آوریل) ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

  این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که داخل متن رپرتاژ آگهی، لینک آن قرار گرفته است.

  اخبار لیگ برتر جزیره رپورتاژ آگهی

  امیر شریفی مدیر سایت‌  پرورش افکار  ، مربی قانون جذب و صاحب چندین سایت پربازدید دیگر است. هرکسی او را ببیند، نخستین چیزی ...
  تخصصی ترین تعمیر کولر گازی در تابستان تعمیر کولر گازی در روزهایِ گرم تابستان... تعمیر کولر ...
  افزایش بازدید سایت افزایش بازدید سایت خدمتی کاربردی از سوی سایت های آی پی می باشد که به وسیله آن می توانید با مشخص نمودن تعداد آی پی ، ...
  اتلیه تخصصی کودک رستا در کرج اتلیه تخصصی رستا در کرج با توجه به تجربه چندین ساله  و همکاران متخصص ...

  اخبار لیگ فوتبال انگلیس