• آخرین خبر با عنوان ، امیر شریفی مدیر سایت‌ پرورش افکار در 1 روز قبل منتشر شده است .
 • یکشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۸
  محبوب کن - فیس نما
  »   رپورتاژ آگهی  »   میکروپیگمنتیشن چیست؟
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۴۳

  میکروپیگمنتیشن چیست؟

  میکروپیگمنتیشن چیست؟

  یکی از پرطرفدار ترین مباحث روز دنیا زیبایی می باشد. سیل بی شماری از بانوان برای رسیدن به این هدف خود  روش های مختلفی را امتحان نموده اند، شیوه هایی که گاها خسارت های جبران ناپذیری را به دنبال داشته است. در این میان میکروپیگمنتیشن نوعی آرایش دائمی می باشد که افراد بسیاری با به کارگیری آن به زیبایی دلخواه خود دست یافته اند.

  میکروپیگمنتیشن چیست؟

  میکروپیگمنتیشن به مراحل نشاندن رنگدانه های مساعد با زیست در لایه میانی پوست را می گویند که کمترین صدمه ممکن را به پوست وارد می کند. به گونه ای که رنگ ها کاملا طبیعی بر روی صورت شما جلوه نموده و بدون نیاز به آرایش در طول شبانه روز آراسته و زیبا می باشید. دستگاه های مورد استفاده در این روش کاملا استاندارد می باشد و وسایل آن پاکسازی شده، استریل و یک بار مصرف است که همه کلیات پزشکی در آن رعایت شده است. با توجه به این شرایط توانمندی کاربر برای انجام یک کار حرفه ای و ایده آل بالا رفته و رضایتمندی مشتری را به دنبال خواهد داشت.

  نکات لازم در میکروپیگمنتیشن

  حتما باید کلیات و اصول پزشکی برای موارد مورد استفاده در میکروپیگمنتیشن  مانند رنگ، دستگاه و کلیه لوازم مورد استفاده به کارگیری شود، چرا که کوچکترین بی احتیاطی عوارض سنگینی را در پی دارد که هم برای کاربر و هم برای مشتری زیان بار و ناراحت کننده می باشد.

  از آنجایی که این روش یک روش دائمی می باشد، کاربر حتما باید کلیه دوره های مربوط به میکروپیگمنتیشن را گذرانده باشد و کاملا حرفه ای و کار بلد باشد تا بتواند رضایت مشتری را با توجه به درخواست او جلب نمایید. چرا که کسب رضایتمندی مشتری خود یک بیزینس محسوب می شود و مشتریان دیگری را به دنبال دارد.


  روش میکروپیگمنتیشن چیست؟

  میکروپیگمنتیشن روشی است که علاوه بر کاربرد زیبایی آن در علم پزشکی هم پرمصرف می باشد و در میان آسیب چندانی هم برای پوست ندارد.

  از تاتو برای طراحی و نقاشی بر روی پوست استفاده می شود ولی روش کاربردی میکروپیگمنتیشن این گونه نیست بلکه از آن برای ترمیم طبیعی و جلوه بخشیدن به پوست و همچنین متقارن ساختن گونه های متفاوت موجود در چهره استفاده می شود. در نهایت با این روش شما در مدت طولانی از چهره زیبا برخوردار خواهید بود. با وجود این ماندگاری، خونریزی و درد به مقدار ناچیز و آسیب پذیری کمتر پوست، این روش افراد بسیاری را به سمت خود جلب نموده است. از طرفی تکرا و ترمیم آن پس از مدت طولانی بد رنگی پوستی را به دنبال نداشته و همانند بار اول زیبا و دلچسب می باشد.

  کاربرد میکروپیگمنتیشن در زمینه آرایشی

  از میکروپیگمنتیشن برای التیام بخشیدن و بازسازی پلک ها، التیام بخشیدن و جایگذاری ابرو ها به صورت طبیعی و کاملا زیبا، طراحی و بازسازی خط لب، برطرف نمودن عیوب مویرگی، ناپدید کردن قسمت های از سر در افراد یا بیمارانی که مو ندارد، ترمیم و التیام بخشیدن هاله سینه، زیبا سازی و آرایش چشم برای افراد حساس به مواد شیمیایی و آرایشی و … استفاده شده و نتایج شگرفی از خود باقی گذاشته است.

  کاربرد میکروپیگمنتیشن در زمینه آرایش دائمی

  مدل سازی و ایجاد قرنیه برای ابرو ها با بکارگیری شیوه های همچون هاشور زنی ابرو ها، ایجاد سایه برای ابرو ها و …

  ایجاد خط های دائمی متعادل و زیبا در قسمت بالای پلک ها و یا مژه ها، همچنین ایجاد خط های دائمی  برای پلک های پایین، ایجاد سایه چشم ماهرانه و حرفه ای در قسمت پشت چشم و یا پایین چشم ها که این عمل را هاشور زدن چشم ها و یا مژه ها هم می گویند.

  افزایش حجم و بازسازی و ایجاد تعادل لب ها با میکروپیگمنتیشن رژ لب و خط لب، که نام دیگر این شیوه هم هاشور زدن رژ لب می باشد. از این شیوه فوق العاده برای از بین بردن سفیدی بیش از اندازه دور لب ها و یا حتی سیاهی دور لب ها استفاده شده و جلوه زیبای بر روی آن ها بر جای می گذارد.

  از میکروپیگمنتیشن  برای از بین بردن جای لک های ایجاد شده بر روی پوست، جای بخیه و دیگر موارد مشابه استفاده می شود. در حقیقت این روش از توانمندی یکسان سازی رنگ پوست در قسمت های مختلف بدن برخوردار می باشد. مثلا اگر فردی دارای ماه گرفتگی باشد می تواند با این روش آن را کاملا از روی پوست خود برداشته و آن قسمت را دقیقا همرنگ دیگر نواحی بدن سازد.

  تفاوت میکروپیگمنتیشن با تاتو

  تاتو یک روش کاملا سنتی انتقال رنگ به زیر پوست می باشد که فاقد امنیت بوده و احتمال ایجاد عوارض جانی در آن بسیار است. چرا که در این روش از دستگاه، رنگ ها و لوازم غیر بهداشتی، غیر استاندارد و حتی غیر استریل استفاده می شود. و میزان عمق ورودی رنگ ها به زیر پوست توسط کاربر سنجیده نمی شود که این عمل دنباله جبران ناپذیری را بر جای می گذارد. در صورتی که در روش میکروپیگمنتیشن کاملا بر عکس می باشد و تمامی اصول ایمنی و استاندارد ها رعایت شده و در درجه اول سلامت مشتری مد نظر می باشد. بدین جهت در ابتدا حفظ حالت طبیعی مورد توجه قرار گرفته و عمق نفوذی سوزن کاملا دقیق مورد بررسی قرار می گیرد و از سوزن های یکبار مصرف و استریل استفاده می شود.

  از نظر انتقال رنگ و نوع ظاهری روش ها میتوان گفت میکروپیگمنتیشن یک شیوه مشابه با تاتو می باشد. ولی در این روش رنگ کاملا مشابه دانه های ابرو و هم جهت با آن  با  استفاده از یک سوزن کاملا نازک که خیلی پرنگ نبوده به زیر پوست انتقال داده می شود، که در انتهای کار جلوه طبیعی و زیبایی به ابرو ها داده می شود. در صورتی که در تاتو رنگ به صورت یک کادر یکدست، که پر رنگ و زننده می باشد به زیر پوست انتقال داده می شود. یکی از تفاوت های شاخص این دو روش در اجرای کار می باشد که در روش میکروپیگمنتیشن با حداقل درد و خونریزی ممکن انجام می شود که التهاب چندانی را بر جای نمی گذارد.

  انجام تاتو در گذشته افراد را تا مدتی از زندگی عادی روزمره جدا می نمود و بین آن ها و زندگی اجتماعی فاصله می انداخت. در صورتی که این شیوه اینگونه نبوده و التهاب و زخم بسیار کمی دارد. می توان با اطمینان بیان نمود در این روش خطر انتقال بیماری و ایجاد جراحت و درد بسیار کم می باشد و حتی وجود ندارد.

  مکان های انجام میکروپیگمنتیشن

  به شما عزیزان که قصد انجام میکروپیگمنتیشن را دارید پیشنهاد می کنیم که حتما این روش را در مکان ها و سالن های آرایشی مجاز، با سابقه کار بالا و حرفه ای که هم دوره دیده و با تجربه باشند و هم دارای دستگاه های پیشرفته و استاندار هستند مراجعه نمایید. که معمولا این مراکز شناخته شده هستند و تبلیغات آنان در صفحات مختلف مجازی موجود می باشد.  همواره این نکته را در نظر داشته باشید که در درجه اول برای سلامتی و تندرستی خود ارزش قائل شده و اهمیت دهید و همچنین برای انجام این روش و جلوه زیباتر هر مکان و عملکردی را نپذیرید. هنگامی که به مرکزی مراجعه نمودید از ایمنی دستگاه و تجربه کاری افراد آن اطمینان حاصل نمایید،  و گواهی آموزشی و وزارت بهداشت آنان را مشاهده کنید.

  نظر پزشکان درباره میکروپیگمنتیشن

  استفاده های فراوانی از این روش در زمینه پزشکی شده است  و کاربرد آن به صورت گسترده و برای موضوعات زیبای عنوان می شود که احتیاج به دقت فراوانی دارد. در علم پزشکی دیگر اصلاح تاتو کاربرد چندانی ندارد بلکه  ماتوگرافی و یا میکروپیگمنتیشن عنوان می شود. که از این شیوه درمانی در طب برای از بین بردن ضایعات پوستی معمولی و یا ویروسی، ترمیم و التیام بخشیدن ابرو ها، سوختگی ها، اسکار ها و همچنین علامت گذاری در آندوسکوپی ها، قرینه سازی و … استفاده می شود.

  حتی در کشور های توسعه یافته جراحان زیبایی در پایان کار خود این شیوه را مورد استفاده قرار می دهند. به عنوان مثال در جراحی های زیبای مربوط به لب، رنگ لب و رنگ پوست با یکدیگر آمیخته می شود و لب ها رنگ طبیعی خود را از دست می دهند و تنها راه بازسازی آن استفاده نمودن از میکروپیگمنتیشن می باشد.

  پزشکان متخصص و شناخته شده در این باره می گویند: استفاده از این روش مانع تخریب رنگدانه پوست می شود. احتمال انتقال بیماری در آن فوق العاده پایین بوده و نسبت به تاتو از صدمه و آسیب رسانی کمتری برخوردار می باشد.

  زیبایی به روش میکروپیگمنتیشن

  همواره همه انسان ها مطلع می باشند که زیبا شدن به روش های مختلف به دور از درد و دلهره نمی باشد. به همین منظور توصیه می شود بر انجام این روش پیشنهاد های پزشکان را در نظر داشته باشید چرا که پوست یک عضو حیاتی از بدن می باشد که همواره احتیاج به توجه دارد.

  بنا بر توصیه پزشکان تمامی لوازم و دستگاه های مورد استفاده در میکروپیگمنتیشن باید بر اساس استاندارد ها و اصول پزشکی باشد. استفاده از وسایل غیر اصولی و غیر استاندارد نه تنها زیبایی برای فرد ندارد بلکه مشکلاتی را برای او ایجاد می کند که دیگر توان جبران آن وجود ندارد.

  سالن زیبایی حسنا بیوتی واقع در پاسدارن تهران با دارا بودن از دستگاه های پیشرفته و استاندارد، برخوردار بودن از پرسنل مجرب و آموزش دیده همواره با هدف رضایتمندی مشتریان، امنیت و سلامت آنان را در نظر دارد.

  این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که داخل متن رپرتاژ آگهی، لینک آن قرار گرفته است.

  اخبار لیگ برتر جزیره رپورتاژ آگهی

  امیر شریفی مدیر سایت‌  پرورش افکار  ، مربی قانون جذب و صاحب چندین سایت پربازدید دیگر است. هرکسی او را ببیند، نخستین چیزی ...
  تخصصی ترین تعمیر کولر گازی در تابستان تعمیر کولر گازی در روزهایِ گرم تابستان... تعمیر کولر ...
  افزایش بازدید سایت افزایش بازدید سایت خدمتی کاربردی از سوی سایت های آی پی می باشد که به وسیله آن می توانید با مشخص نمودن تعداد آی پی ، ...
  اتلیه تخصصی کودک رستا در کرج اتلیه تخصصی رستا در کرج با توجه به تجربه چندین ساله  و همکاران متخصص ...

  اخبار لیگ فوتبال انگلیس