• آخرین خبر با عنوان ، معرفی انواع سایبان و محل فروش سایبان در 18 ساعت قبل منتشر شده است .
 • دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۸
  محبوب کن - فیس نما
  »   رپورتاژ آگهی  »   پایگاه خبری دنیای برند فعالیت خود را آغاز کرد.
  ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ , ساعت ۲۰:۰۹

  پایگاه خبری دنیای برند فعالیت خود را آغاز کرد.

  پایگاه خبری دنیای برند فعالیت خود را آغاز کرد.

  پایگاه خبری­تحلیلی دنیای برند در کنار مجله دنیای برند، به صاحب­امتیازی و مدیرمسئولی محسن غلامپور، فعالیت جدید خود را آغاز کرد.

  پایگاه خبری دنیای برند با محوریت مسائل حوزه برند و کسب و کار فعالیت خود را آغاز کرده است و تلاش می کند با بررسی مصائب برندهای کشور، در راستای بهبود این وضعیت قدم بردارد.

  رسانه دنیای برند که فعالیت خود را با مجله آغاز کرده بود، بعد از مدتی با توجه به نیاز صاحبان برند، به این نتیجه رسید می تواند در راستای فعالیت مکتوب خود، پایگاه خبری را هم راه اندازی کند.

  پایگاه خبری دنیای برند در راستای ماموریت خود می خواهد گام مثبتی برای تقویت و حمایت کالای ایرانی و در نتیجه برندسازی ملی بردارد ؛ همین خاطر در این پایگاه خبری به عناوین مختلفی از حوزه برند پرداخته می شود.

  Brand news : در این قسمت به اخبار روز حوزه برند در سطح کشور پرداخته می شود و جنبه های مختلفی مورد بررسی قرار می گیرد.

  Brand Book : در این قسمت به معرفی کتاب های برند پرداخته می شود که با همکاری انتشارات متخصصان بدون مرز این کتاب ها در این پایگاه خبری ارائه می شود.

  Top Brand : در این قسمت با توجه به ارزش برندها سعی می کنیم به معرفی و تاریخچه برندهای معتبر دنیا در صنعت های مختلف بپردازیم، همچنین با توجه به نمودارهای ارزش برندها در سال های ۲۰۱۷ ،۲۰۱۸ ، در تلاش هستیم با معرفی برندها و تاریخچه آن ها که در کشورهای پیشرو فعالیت می کنند، بتوانیم روشی از هر برند برتر در صنعت های مختلف جهت استفاده علاقمندان این حوزه ارائه دهیم.

  Brand Note : در این قسمت نیز در تلاش هستیم مقاله ها و یادداشت هایی در راستای برندسازی، برندینگ و…. را ارائه دهیم. در ادامه، رویکردهای دیگری مدنظر رسانه دنیای برند است که از جمله آن ها Brand Movie ، Brand Technology و موارد دیگر است که در مرحله های دیگر در این پایگاه خبری ارائه می شود.

  محسن غلامپور در پایان از همه علاقمندان، خبرنگاران و صاحبان قلم برای تشکیل یک رسانه مجزا و اختصاصی در این حوزه دعوت به همکاری کرد.

  اخبار لیگ برتر جزیره رپورتاژ آگهی

  معرفی انواع سایبان و محل فروش سایبان نمونه سایبان فنری – سایبان بازویی سایبان فنری با استفاده از متریال پارچه فلکس 18بت به بنر 13 انس. پارچه فلکسی سایبان فنری 18 انس با قابلیت چاپ وسایبان بازویی مقاوم در برابر بنر ...
  مهاجرت تحصیلی و کاری کانادا شرکت آریامهر پس از ثبت قرارداد همکاری با دانشگاه ها و کالج های مختلف کانادا، لایسنس اعزام دانشجو به کانادا را برای ایرانیان عزیز جهت ویزای تحصیلی و کاری با قیمت ...
  آیا برای امور مهاجرتی به افراد حرفه ای احتیاج است ؟ هر ساله افراد بی شماری از سراسر جهان، تصمیم به مهاجرت و گرفتن ویزا و اقامت در کشورهای دیگر دارند. امروزه، شرایط پذیرش مهاجرت در ...
  بادکنک هلیومی و لوازم جشن تولد از کجا بخرم؟ برای خرید بادکنک هلیومی و لوازم جشن تولد از فروشگاه شادزی می توانید از روشهای زیر استفاده نمایید: ۱- خرید بادکنک هلیومی و لوازم جشن تولد به صورت ...

  اخبار لیگ فوتبال انگلیس