• آخرین خبر با عنوان ، دلایل استفاده از درب ضد سرقت در 1 هفته قبل منتشر شده است .
 • سه شنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
  محبوب کن - فیس نما
  »   رپورتاژ آگهی  »   پایگاه خبری دنیای برند فعالیت خود را آغاز کرد.
  ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ , ساعت ۲۰:۰۹

  پایگاه خبری دنیای برند فعالیت خود را آغاز کرد.

  پایگاه خبری دنیای برند فعالیت خود را آغاز کرد.

  پایگاه خبری­تحلیلی دنیای برند در کنار مجله دنیای برند، به صاحب­امتیازی و مدیرمسئولی محسن غلامپور، فعالیت جدید خود را آغاز کرد.

  پایگاه خبری دنیای برند با محوریت مسائل حوزه برند و کسب و کار فعالیت خود را آغاز کرده است و تلاش می کند با بررسی مصائب برندهای کشور، در راستای بهبود این وضعیت قدم بردارد.

  رسانه دنیای برند که فعالیت خود را با مجله آغاز کرده بود، بعد از مدتی با توجه به نیاز صاحبان برند، به این نتیجه رسید می تواند در راستای فعالیت مکتوب خود، پایگاه خبری را هم راه اندازی کند.

  پایگاه خبری دنیای برند در راستای ماموریت خود می خواهد گام مثبتی برای تقویت و حمایت کالای ایرانی و در نتیجه برندسازی ملی بردارد ؛ همین خاطر در این پایگاه خبری به عناوین مختلفی از حوزه برند پرداخته می شود.

  Brand news : در این قسمت به اخبار روز حوزه برند در سطح کشور پرداخته می شود و جنبه های مختلفی مورد بررسی قرار می گیرد.

  Brand Book : در این قسمت به معرفی کتاب های برند پرداخته می شود که با همکاری انتشارات متخصصان بدون مرز این کتاب ها در این پایگاه خبری ارائه می شود.

  Top Brand : در این قسمت با توجه به ارزش برندها سعی می کنیم به معرفی و تاریخچه برندهای معتبر دنیا در صنعت های مختلف بپردازیم، همچنین با توجه به نمودارهای ارزش برندها در سال های ۲۰۱۷ ،۲۰۱۸ ، در تلاش هستیم با معرفی برندها و تاریخچه آن ها که در کشورهای پیشرو فعالیت می کنند، بتوانیم روشی از هر برند برتر در صنعت های مختلف جهت استفاده علاقمندان این حوزه ارائه دهیم.

  Brand Note : در این قسمت نیز در تلاش هستیم مقاله ها و یادداشت هایی در راستای برندسازی، برندینگ و…. را ارائه دهیم. در ادامه، رویکردهای دیگری مدنظر رسانه دنیای برند است که از جمله آن ها Brand Movie ، Brand Technology و موارد دیگر است که در مرحله های دیگر در این پایگاه خبری ارائه می شود.

  محسن غلامپور در پایان از همه علاقمندان، خبرنگاران و صاحبان قلم برای تشکیل یک رسانه مجزا و اختصاصی در این حوزه دعوت به همکاری کرد.

  اخبار لیگ برتر جزیره رپورتاژ آگهی

  دلایل استفاده از درب ضد سرقت چرا باید از درب ضد سرقت استفاده کنم؟ درب های ضد سرقت با هدف اولیه محافظت از خانه و خانوادتان طراحی شده ...
  چه‌طور به یک فری‌لنسر تولید محتوا تبدیل شویم در سال‌های اخیر، فری‌لنسینگ یا آزادکاری در ایران هم رونق خوبی گرفته است. و متخصصین حوزه‌های مختلف، آن را به منبع ...
  ۴ مورد از مزایا خواندن بیوگرافی توسط کودکان کودکان علاقه‌های زیادی دارند. بعضی کودکان هم عاشق خواندن هستند. اکثر کتاب‌هایی که یک کودک مطالعه خواهد کرد کتاب‌های تصویری یا کتاب‌های ...
  سمساری امروزه با در نظر گرفتن مشکلات ترافیک، زمان و وزن سنگین کالاها مثل گذشته نمی توانیم کالای خود را به مغازه های سمساری ببریم. ولی نسبت ...

  اخبار لیگ فوتبال انگلیس