• آخرین خبر با عنوان ، کد تخفیف ۷۰۰۰ تومنی ریحون در 6 روز قبل منتشر شده است .
 • دوشنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸
  محبوب کن - فیس نما
  »   رپورتاژ آگهی  »   ۴ مورد از مزایا خواندن بیوگرافی توسط کودکان
  ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ , ساعت ۲۰:۲۸

  ۴ مورد از مزایا خواندن بیوگرافی توسط کودکان

  ۴ مورد از مزایا خواندن بیوگرافی توسط کودکان

  کودکان علاقه‌های زیادی دارند. بعضی کودکان هم عاشق خواندن هستند. اکثر کتاب‌هایی که یک کودک مطالعه خواهد کرد کتاب‌های تصویری یا کتاب‌های ماجراجویی است. ممکن است شخصیت اصلی داستان یک سگ سخنگو یا یک خوک خیلی بزرگ باشد. شخصیتی که با مشکلاتی روبرو می‌شود و شاید در طول سفر خود چیزی یاد بگیرد. آن‌ها با همین میزان محتوا سرگرم خواهند شد و با مطالعه از سنین کم آشنا می‌شوید.

  همینجا سلیقه کودکان شما با خود شما تفاوت دارد. شما شاید به کتابی واقعی‌تر علاقه نشان دهید. اما یک ژانر از نوشته وجود دارد که می‌تواند این دو دنیا را به همین متصل کند و آن هم بیوگرافی است. شاید کمی عجیب باشد، اما اگر یک زندگی نامه خوب در اختیار داشته باشید، احتمالا کودک شما از آن لذت ببرد.

  در ادامه بهتر است به چند دلیل تشویق کودکان به خواندن بیوگرافی اشاره کنیم.

  دیدن دنیا به شکلی تازه با خواندن بیوگرافی

  زمینی که در آن زندگی می‌کنیم مکان بزرگی است. کشورهای مختلفی در سرتاسر این کره وجود دارد که ما گاها با نام آن‌ها هم آشنا نیستیم. با گذر زمان، ما بیشتر با جهان اطراف آشنا می‌شویم. اما همچنان کافی نیست. زندگی بیشتر از آن چیزی است که در جلوی در خانه مشاهده خواهیم کرد. کودکان شما هم می‌توانند با مطالعه بیوگرافی و آشنایی با زندگی افراد، دنیای جدیدی را بشناسند.

  یادگیری درس‌هایی که در جایی وجود ندارد

  با مطالعه زندگی نامه افراد می‌توانید به یک حجم عظیم از دانایی دست پیدا کنید. دانایی که در جای دیگری به شما آموزش داده نخواهد شد. همچنین این شیوه از یادگیری رضایت‌بخش‌تر از نشستن سر کلاس درس است و دوام بیشتری خواهد داشت.

  همدردی و شناختن مردم با مطالعه زندگی نامه

  هر کسی زندگی یکسانی ندارد. ممکن است افراد یک قومیت یا یک طبقه اجتماعی تجربیاتی همسان داشته باشند، اما اگر زندگی شخصی کاملا متفاوت را مطالعه کنید، با تلاش‌ها و سختی‌های آن‌ها بیشتر آشنا می‌شوید. تجربه‌هایی را می‌بینید که در حالت عادی با آن‌ها مواجه نخواهید شد. خواندن زندگی دیگران باعث می‌شود که تفاوت‌های بین انسان‌ها را غنیمت بشمارید و به آن‌ها احترام بگذارید.

  گسترش دید به آینده

  همه ما در جوانی نگران آینده خود هستیم. اما کودکان شاید خیلی این فکر را نداشته باشند. اما همچنان خواندن دستاوردهای شخص دیگری آن‌ها را برای آینده آماده خواهد کرد. این محتوا به آن‌ها می‌آموزد که چگونه باید به موفقیت رسید. حتی اگر مشکل کوچکی در روزمرگی خود داشته باشند، با امید بیشتری با آن مواجه خواهند شد.

  در حال حاضر صنعت انتشارات به قدری گسترش یافته که کمبود بیوگرافی وجود ندارد. همین حالا می‌توانید به یک کتابفروشی خوب سر بزنید و مشتی کتاب در موضوع زندگی‌نامه افراد فرهیخته را بخرید. هر کتابی داستان خاص خود را دارد و هر شخصی یک زندگی خاص خود را خواهد داشت. کتابی را انتخاب کنید که بتواند یک زندگی متفاوت را نمایش دهد و در عین حال، کودک شما بتواند با آن ارتباط برقرار کند. به عنوان مثال، بیوگرافی برد پیت می‌تواند یک کتاب خوب برای پسر شما باشد. این بیوگرافی قصه گذر از سختی‌های زندگی و رسیدن به قله موفقیت است.

  پس حتما به دنبال یک کتاب خوب باشید و آن را به کودکان خود هدیه بدهید. باید تلاش کنید که قوه تخیل کودک را تحریک کنید تا شاید کودک شما مانند شخصیت اصلی بیوگرافی، به یک موفقیت بزرگی دست پیدا کند و راه‌های مختلف زندگی را بیاموزد.

  اخبار لیگ برتر جزیره رپورتاژ آگهی

  کد تخفیف 7000 تومنی ریحون
  ساخت تابلو و تبلیغات محیطی حرفه ای تابلوسازی تابش یکی از فعال ترین شرکت ها در زمینه ساخت تابلو و تبلیغات محیطی است .این شرکت با چندین سال ...
  خدمات مرکز آموزش های بین المللی صنعت و معدن ایرانیان ساعت مرکز آموزش های بین المللی صنعت و معدن ایرانیان به مرکزیت شیراز از سال 1390 فعالیت خود را به صورت انحصاری در استان فارس آغاز ...
  پرورش قارچ گانودرما موسسه آموزشی فنیکا تنها مرجع تخصصی آموزش پرورش قارچ گانودرما در ایران می باشد که با ارائه آخرین دانش روز پرورش این گیاه دارویی و بهره ...

  اخبار لیگ فوتبال انگلیس