• آخرین خبر با عنوان ، پتریز و معتبرترین مجموعه فروش بچه گربه های اصیل در تهران در 2 هفته قبل منتشر شده است .
 • پنجشنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۸
  محبوب کن - فیس نما
  »   رپورتاژ آگهی  »   آموزش کاراته توسط استاد امید ادیبی
  ۳ آبان ۱۳۹۸ , ساعت ۹:۰۳

  آموزش کاراته توسط استاد امید ادیبی

  آموزش کاراته  توسط استاد امید ادیبی

  امید ادیبی فرزند دکتر بهروز ادیبی ( فوق تخصصی قرنیه چشم ) و نوه ارشد پرفوسور  جعفر ارشاد که در رشته آفات گیاهان جزء مشاهیر معاصر دنیا محسوب می شود ۲۳ دی ماه ۱۳۶۵ در شهر تهران (شمیران) متولد شد.

  او از سن ۶ سالگی ورزش رزمی را با رشته تکواندو در شهر گرگان (استان گلستان) تا کمربند آبی زیر نظر استاد علی برزگری آغاز نمود .

  لازم به ذکر است که او در سن ۹ سالگی در مقطعی به دلیل شغل پدر مجبور به انتقال به تهران شدند که در آن زمان کاراته را به صورت کلاس نیمه خصوصی و خصوصی با استاد ستار اسکندریان آغاز کردند و پس از پایان دوران ابتدایی دوباره به شهر گرگان (استان گلستان) بازگشتند  وی ورزش های رزمی را در مقطع راهنمایی با رشته کونگ فو (تو آ) زیر نظر استاد رضا احمدی ادامه داد و در مقطع متوسطه با رشته ی فول کیک بوکسینگ دست و پنجه نرم کرد سپس بدلیل مهاجرت از استان گلستان به شهر تهران مقطعی از ورزش های رزمی فاصله گرفت و سپس با حادثه ای دلخراش و ناگوار در ۲۸ بهمن ماه ۱۳۸۲ که فوت مادر ایشان بود مواجه شد .

  در مقطع کارشناسی رشته مهندسی صنایع ( گرایش تولید ) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین (باراجین) به تحصیلات خود ادامه داد .

  همگام با تحصیل رشته ی  فیتنس را بصورت حرفه ای زیر نظر استاد مسعود بسیمی در باشگاه پرورش اندام ایران زمین شهرک غرب به مدت ۴ سال ادامه داد و در این حین با شیهان ستار اسکندریان نماینده استان تهران رشته کاراته سبک شیتوریو را ادامه داد و دوباره ورزش های رزمی را اینبار بصورت جدی با اصول فلسفی و عمیق فرا گرفت و در سال ۹۶ -۹۷ با تحمل مشقات و مصدومیت های فراوان موفق به کسب دان ۵ و حکم مربی گری درجه ۱ ( یک )  ملی شد .

  وی در حال حاضر مشغول به ابداع سبک نوینی در کاراته می باشد . برای او ورزش مانع به ادامه تحصیل نشد بلکه حتی مشوق او بود تا اینکه علوم طب سنتی ، طب نوین و گرایش MBA را فرا بگیرد، از خدمات او در رشته کاراته می توان به پرورش استعداد ها در رده های جوانان و بزرگسالان در داخل و خارج از  کشور ( هندوستان ) آموزش کاراته در مجموعه ورزشی انقلاب تهران به دو زبان فارسی و انگلیسی و در سالن های رزمی دیگر منطقه های ۱ و ۲ و ۳ تهران نام برد  .

  جهت تدریس خصوصی کاراته و اخذ مدارک رزمی به سایت استاد مراجعه نمایید .

  سایت استاد امید ادیبی (آموزش کاراته)

  WWW.SENSEI-OMID.COM

  اخبار لیگ برتر جزیره رپورتاژ آگهی

  پتریز و معتبرترین مجموعه فروش بچه گربه های اصیل در تهران تیم ما با سابقه طولانی در فروش گربه های اصیل این افتخار را دارد که با مجموعه ...
  طراحی سایت حرفه ای  زیبا شما می توانید برای کسب و کار خود،در صورت اینکه پتانسیل بالایی داشته باشد،طراحی صفحه هات وب را سفارش دهید تا بهترین شرکت طراحی سایت برای شما این کار را انجام دهد ...
  کارگیک ، یک سایت ایرانی مفید در زمینه خودرو اگر به حوزه های فنی بخصوص خودرو علاقه مند باشید حتماً تاکنون نام کارگیک (CarGeek.ir) را شنیده اید. کارگیک یک وب سایت و رسانه اینترنتی ایرانی ...
  راهنمای تشخیص و خرید باطری اصلی موبایل نکات کاربردی و معرفی راهکارهای مفید برای تشخیص باتری اصلی از باتری تقلبی در گوشی های موبایل پیش از آنکه به آموزش راهکارهای مورد نیاز برای تشخیص باتری اصلی از ...

  اخبار لیگ فوتبال انگلیس