• آخرین خبر با عنوان ، خدمات مبلمان اداری گروه شرکت های سهلان در 1 هفته قبل منتشر شده است .
 • جمعه, ۰۳ مهر ۱۳۹۹
  محبوب کن - فیس نما
  »   رپورتاژ آگهی  »   پرستاری و مراقبت از سالمند و کودک در منزل
  ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ , ساعت ۱۴:۴۹

  پرستاری و مراقبت از سالمند و کودک در منزل

  پرستاری و مراقبت از سالمند و کودک در منزل

   

  در این مطلب مطالبی مرتبط با پرستاری از سالمند | پرستاری در منزل | مراقبت در منزل از سالمندان و پرستاری از کودک را برای شما گرداوری کرده ایم

  پرستاری از سالمند

  نوعی پرستاری است که به مراقبت از سالمندان و افراد مسن کمک می کند. آنها آموزش دیده اند تا بتوانند وظایف سنتی پرستاری را به بهترین شیوه و متد روز انجام دهند، اما آموزش های خاصی نیز دارند که به آنها کمک می کنند تا نیازهای ویژه سالمندان را در زمان پیری برآورده کنند.

  با بیشتر شدن سن افراد، بدن آنها شروع به فرسودگی می کند و مشکلات سلامتی بیشتری نمایان می شود. به همین علت سالمندان بیشتر از قبل شکننده خواهند شد. از این رو افراد سالمند به مراقبت های پزشکی بیشتری نسبت به سایرین احتیاج دارند و نباید حتی یک مسئله جزیی مربوط به سلامتی آنها از کنترل خارج شود.

   

  کار کردن به عنوان پرستار سالمندان اغلب کاری زیبا و پاداش دهنده است. با این وجود، مراقبت از سالمندان در این زمینه نیاز به آموزشهای خاص دارد. اگر به دنبال پرستاری در منزل هستید، باید این نکته را در نظر داشته باشید که روند پیری اشخاص متفاوت است و این در حالی است که برخی از افراد سالخورده با یادآوری اینکه دیگر همانند گذشته توانایی انجام امور را ندارند ناراضی و افسرده اند و برخی دیگر با شرایط پیش آمده راحت تر کنار می آیند. پرستاران سالمندان باید عموما افراد خوش بین و شاد باشند. آنها همچنین باید با یک میل واقعی برای کار با بیماران سالخورده داشته باشند، صبور و دلسوز بوده  و در همه حال بتوانند پرستاری در منزل از افراد سالمند را به عهده بگیرند.

  پرستاری از سالمند بر نیازهای اجتماعی و شخصی سالمندان تأکید می کند که برای فعالیت های روزانه و مراقبت های بهداشتی به کمک نیاز دارند. شکل مراقبت های ارائه شده برای افراد مسن در کشورها متفاوت است و به سرعت در حال تغییر می باشد. به همین علت مراقبت در منزل از افراد سالخورده امروزه یکی از نیازهای جامعه امروزی و کشور ایران است.

  مراقبت در منزل

  مراقبت در منزل از افراد سالخورده تنها منوط به دادن دارو و یا رعایت بهداشت آنها نیست. یک پرستار وظیفه دارد تا علاوه بر نیازهای بهداشتی، نیازهای عاطفی و روانی فرد سالخورده را برآورده کند. با افزایش سن افراد سالخورده کم طاقت شده و خیلی زود حوصله شان سر می رود. در چنین مواقعی پرستار سالمند باید او را به آرامش دعوت کند، با او هم صحبتی داشته باشد و به او عشق بورزد تا احساس تنهایی آزاردهنده ی او را از بین ببرد. اگرچه ممکن است پذیرش پرستار توسط افراد پیر کمی سخت باشد ولی غیر ممکن نیست.

   

  طبیعی است که افراد پیر وقتی احساس کنند نمی توانند کارهایی را که انجام دهند که قبلاً قادر به انجام آنها بوده اند، احساس سردرگمی، آسیب پذیر بودن بکنند آنها ممکن است به سختی به توانند شخصی را به عنوان پرستار در منزل خود بپذیرند و این برای فرزندان افراد سالمند کمی ناراحت کننده است. نگران  نباشید با اعتماد به مجموعه ی ما می توانید راحتتر از این شرایط بحرانی عبور کنید.

   

   

  مرکز امداد پرستاران طاهر مراقبت در پرستاری از کودک و مراقبت از سالمندان را با خدماتی دلسوزانه و شخصی متناسب با نیاز شما و درخواست های سالمندان عزیز ارائه می دهد. ما می دانیم که شما در مورد مراقبت از خانه سالمندان سؤالات زیادی دارید، تیم متخصصان ما در اینجا هستند تا برای هرگونه نگرانی که دارید پاسخ و پیشنهادات خود را ارائه دهند. علاوه بر دادن دارو و استحمام افراد سالمند مواردی شامل پرستاری در منزل می باشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد. کمک به افراد سالخورده به گونه ای است که این افراد بهترین احساس را در داخل و خارج منزل داشته باشند. افتادن و زمین خوردن می تواند عواقب جسمی و عاطفی بزرگی برای سالمندان به همراه داشته باشد تیم متخصص ما با اتکا به آموزش ها در همه حال همراه افراد سالخورده هستند تا این مشکلات به حداقل برسد. انتقال و همراهی مناسب می تواند در کاهش خطرات موجود در بستر فرد سالخورده نقش بسزایی داشته باشد. این کار به کاهش آتروفی و شکستگی های استخوانی کمک بسیاری خواهد کرد. تکرر ادرار و کنترل نداشتن بر آن یکی دیگر از مشکلاتی است که افراد سالخورده را نگران و ناراحت می کند با انتخاب پرستار مناسب برای افراد مسن می توانید بر این نگرانی غلبه کنید. حفظ رژیم غذایی مغذی و سالم بر رفاه عمومی فرد سالخورده تاثیرگذار است. برخی افراد از رژیم خاصی پیروی می کنند که پرستار موظف است رژیم غذایی را رعایت کند. پرستار در منزل برای صرف وعده های غذایی به سالمندان می پیوندد و از محیط آرام برای ایجاد دوستی طبیعی استفاده می کند.

  مطالعات نشان می دهد که سالمندانی که درگیر مشاغل اجتماعی هستند از کیفیت زندگی بهتر در مقایسه با همتایان انفرادی خود برخوردارند. آنها همچنین تمایل کمتری برای ایجاد افسردگی و کاهش شناختی عمومی دارند. پرستاران ما محیطی امن و دوستانه را ایجاد می کنند تا افراد پیر احساس تنهایی نکنند. هدف ما شادی نهایی افراد سالمند است. به طور کلی پرستاری در منزل از افراد سالخورده شامل موارد گوناگونی است که پرستار موظف است تمامی آنها را به بهترین شکل انجام دهد.

  جهت پرستاری از سالمند خود در منزل با شماره تماس امداد پرستاران طاهر تماس حاصل فرمایید

   

  آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان آزادی، جنب ایستگاه مترو آزادی، نرسیده به شادمهر، پلاک ۳۹۹، طبقه اول، واحد ۶

  تلفن های تماس: 

  • دفتر مرکزی ۰۲۱۶۶۰۸۴۱۶۸ الی ۹
  • شمیرانات: ۰۲۱۲۲۹۶۱۷۴۸
  • مرکز ۰۲۱۸۸۷۰۸۹۰۰
  • غرب  ۰۲۱۴۴۴۶۲۵۸۱
  • شرق : ۰۲۱۷۷۶۲۱۸۴۴

   

  موبایل: ۰۹۱۲۴۳۳۱۲۷۳

  پست الکترونیک:

  info@emdadtaher.ir

  اخبار لیگ برتر جزیره رپورتاژ آگهی

  خدمات مبلمان اداری گروه شرکت های سهلان   گروه شرکت های سهلان با سال ها تجربه در زمینه طراحی و تجهیز فضاهای اداری، با بهره گیری از دانش روز در زمینه ایجاد محیط های اداری کارآمد، خدمات ...
  ارائه انواع کالای خواب در ابر خواب ابرخواب  فعاليت خود را در زمينه كالاي خواب و دكوراسيون داخلی به شكل نوين  از طریق اينترنت و خدمات بر خط ...
  فواید قفسه بندی انبار قفسه بندی انبار برای کارخانجات و کارگاه های بزرگ تولیدی و همچنین انبار منازل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند. به طوریکه تنوع بالایی در انواع سیستم های قفسه انبار وجود داشته ...
  دانلود تصاویر وکتور و برش و حک لیزری تصاویر وکتور عکس وکتور یا تصویر برداری با عکس های معمولی که با آنها سروکار داریم تفاوت دارد. این تصاویر از نظر ظاهر با آنها شبیه هستند ولی ...

  اخبار لیگ فوتبال انگلیس