• آخرین خبر با عنوان ، اهمیت نسبت متن به کد سایت در سئو در 2 روز قبل منتشر شده است .
 • جمعه, ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
  محبوب کن - فیس نما
  »   رپورتاژ آگهی  »   چرا بايد از گيف گيف استفاده كنيم ؟
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ , ساعت ۱۲:۰۱

  چرا باید از گیف گیف استفاده کنیم ؟

  چرا باید از گیف گیف استفاده کنیم ؟

  شبکه های اجتماعی ، دنیای ما را کوچک و اتصال به یکدیگر را بسیار آسان نموده اند . اما چه ابزارهایی در اختیار داریم ؟ گیف ها ، استیکرها و سایر امکانات موجود در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی باعث میشود تا ما بتوانیم راحت تر از هر زمان دیگری احساسات و عواطف خود را به کدهای کامپیوتری تبدیل کنیم .
  چرا باید از گیف گیف استفاده کنیم ؟

  در دنیای امروز ما ، شبکه های اجتماعی و ارتباط افراد از طریق آنها ، از هر زمان دیگری پر رنگ تر و پیچیده تر شده اند . شبکه های اجتماعی ، دنیای ما را کوچک و اتصال به یکدیگر را بسیار آسان نموده اند . اما چه ابزارهایی در اختیار داریم ؟ گیف ها ، استیکرها و سایر امکانات موجود در پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی باعث میشود تا ما بتوانیم راحت تر از هر زمان دیگری احساسات و عواطف خود را به کدهای کامپیوتری تبدیل کنیم .

  گیف

  گیف ها قطعه ویدیو های سبک ، کوتاه و کم حجمی هستند که برای بیان برخی عواطف و احساسات استفاده می شوند . به عنوان مثال ، فرض کنید می خواهید به مخاطب خود بفهمانید مطلب ارسالی او برای شما جالب بوده و شما را به خنده انداخته است . بدیهی است که استفاده از یک گیف خنده دار ، با استفاده از گیف فردی که در حال خنده است بسیار جذاب تر از نوشتن عبارت ” واو چه قدر خنده دار بود . ” است .

  اما در بسیاری از موارد ممکن است تعداد و تنوع گیف های پیش فرض موجود در پیام رسان ها کافی نبوده و نتواند نیاز شما را به خوبی برآورده کند . شما می توانید از وب سایت گیف گیف استفاده کنید . انواع و اقسام گیف ها با مضامین و اشکال مختلف در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا بتوانید به کمک آنها بهتر از هر زمان دیگری با دوستان و همکاران خود در فضای مجازی ارتباط برقرار کنید .

  گیف گیف

  استیکر

  در بین ابزارها و افزونه های موجود برای چت کردن ، استیکرها نقش بسیار پر رنگی دارند . استیکرها غالبا تصاویر آمیخته به متنی هستند که به جای ایموجی ها یا متن های نگارش شده استفاده می شوند . شما می توانید به کمک استیکرهای موجود در وب سایت گیف گیف ، هر نوع استیکری را که می خواهید پیدا کرده و از آنها استفاده کنید . هر پک استیکر خود شامل تعداد زیادی استیکر با مضامین مختلف بوده که می توانید بسته به شرایط از آنها استفاده کنید .

  کارت پستال دیجیتال

  یکی از رسم ها و هنجارهای زیبا در میان ما انسان ها ، بیان احساسات به شیوه هایی غیر از کلام است . تبریک ، تسلیت ، آرزوی موفقیت و بسیاری موارد دیگر را می توان از طریق یک هدیه مانند گل و یا کارت تبریک به مخاطب انتقال داد . اما وقتی مخاطب ما از ما دور باشد وضعیت چگونه است ؟ شاید برخی بخواهند به مرسوم ترین روش دهه هشتاد یعنی پیامک یا همان SMS اکتفا کنند . اما گیف گیف پیشنهاد بهتری برای شما دارد . کارت پستال دیجیتال ، یک روش بسیار جالب و علی برای بیان بسیاری از مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم است . شما هرگونه کارت پستال دیجیتالی را که بخواهید می توانید در گیف گیف پیدا کنید . از تبریک انواع اعیاد گرفته تا تبریک روزهای خاص مانند روز مادر ، تولد و غیره .

  شما با استفاده از این وب سایت قادر خواهید بود تا مجموعه افزونه های لازم برای چت کردن خود را راحت تر از هر زمان دیگری و مطابق با سلیقه شخصی خود پیدا کنید .

  منبع :

  https://www.gifgif.ir/

  اخبار لیگ برتر جزیره رپورتاژ آگهی

  اهمیت نسبت متن به کد سایت در سئو آیا نسبت متن به کد در رتبه سایت تاثیر دارد؟ چرا در سئو اهمیت خاصی برای این نسبت قائل می شویم؟ این بحث کمی پیچیده است ، ...
  1. نمايندگی دستگاه فیزیوتراپی جیمنا در ایران نمايندگی دستگاه فیزیوتراپی جیمنا   شرکت توان بخش کالا گستر، در سال ١٣٧٤ با مديريت اقاي محسن وسائلي به صورت موازی و ...
  مدیا کانورتور فیبر نوری چیست و چگونه مدیا کانورتور مناسب را انتخاب کنیم؟ مدیا کانورتور فیبر نوری چیست و چگونه مدیا کانورتور مناسب  را انتخاب کنیم؟ جهت تبدیل سیگنال های مورد نظر شامل اینترنت، تصویر، تلفن، صوت، اترنت ...
  تاریخچه میلگرد در ساختمان سازی از مصالح و ابزرا های مختلفی استفاده می کنند . در میان ابزار ها و مصالح ساختمانی برخی جایگاه ویژه ای دارند . میلگرد یکی از مصالح ساختمانی مهم می باشد . با ...

  اخبار لیگ فوتبال انگلیس