• آخرین خبر با عنوان ، فیدر پرس پنوماتیک چیست؟ در 3 روز قبل منتشر شده است .
 • سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
  محبوب کن - فیس نما
  »   رپورتاژ آگهی  »   اهمیت نسبت متن به کد سایت در سئو
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ , ساعت ۲۲:۳۵

  اهمیت نسبت متن به کد سایت در سئو

  اهمیت نسبت متن به کد سایت در سئو

  آیا نسبت متن به کد در رتبه سایت تاثیر دارد؟ چرا در سئو اهمیت خاصی برای این نسبت قائل می شویم؟ این بحث کمی پیچیده است ، اما برای افراد تازه کار که سررشته کمی در سئو دارند ، باید گفت که باید سعی کنید نسبت متن به کد را در صفحات سایت خود بالا ببرید. اما برای اینکه متوجه شوید نسبت متن به کد در صفحات سایت شما چقدر است ، از ابزار تعیین نسبت متن به کد استفاده کنید. کافیست با کلیک روی لینک ( ابزار تعیین نسبت متن به کد ) بصورت کاملا رایگان ، آدرس صفحات سایت خود را وارد کنید و این نسبت را مشاهده کنید. اگر این نسبت بالای ۲۰ درصد باشد می توان گفت امتیاز خوبی است ، البته هرچه این نسبت بیشتر باشد بهتر است.

  برای افزایش نسبت متن به کد چه باید کرد؟

  اولین راه برای افزایش این نسبت تولید محتوای طولانی و ارزشمند است. شما باید مرتبط با عبارات کلیدی سایت خود ، محتوای کامل و طولانی تولید کنید. البته افزایش کمیت نباید به قیمت از بین رفتن کیفیت باشد. اهمیت تولید محتوا برای سایت بسیار زیاد است و می توان تولید محتوای باکیفیت را موثرترین فاکتور در رتبه بندی گوگل دانست.

  دومین قدم کاهش و حذف کدهای غیر ضروری و بدون استفاده قالب سایت است. بسیاری از قالب های آماده ای که برای وردپرس و جوملا مورد استفاده قرار می گیرد، بهینه نیستند که تاثیر آن را می توان روی سرعت بارگزاری سایت نیز مشاهده کرد. حتی در تست سرعت و عملکرد گوگل نیز ، به حذف کدهای css و js  بدون کاربرد اشاره شده و از مدیران سایت ها خواسته شده که حجم کدهای سایت را کاهش دهند. با این کار شما علاوه بر افزایش سرعت سایت ، نسبت متن به کد را نیز افزایش می دهید و بدون شک شاهد ارتقا رتبه سایت در گوگل خواهید بود.

  در سئو فاکتورهای زیادی برای ارتقا رتبه سایت وجود دارد و هرچه در یک حوزه یا صنعت بر سر کلمات کلیدی برای کسب جایگاه در صفحه اول گوگل ، رقابت بیشتری باشد ، شما باید فاکتورهای بیشتری را بهینه کنید ، نسبت متن به کد تاثیر فوق العاده زیادی در تغییر رتبه سایت ندارد ، اما مانند بسیاری از فاکتورهای دیگر بی تاثیر هم نیست و مجموع تعدادی از فاکتورهای به ظاهر کم تاثیر ، تاثیرات فوق العاده ای در ارتقا رتبه در گوگل خواهد داشت.

  .

  .

  .

  این متن صرفا یک رپرتاژ آگهی بوده و ما مسئولیتی در قبال محتوای آن نداریم و مسئولیت بر عهده سایتی است که لینک آن در داخل مطلب قرار گرفته است.

  اخبار لیگ برتر جزیره رپورتاژ آگهی

  فیدر پرس پنوماتیک چیست؟ فرآیند فیدر پرس نوعی فرآوری صنعتی است که نیاز به مقدار مناسب مواد برای انتقال به داخل ابزار و قرارگیری دقیق آنها در قالب دارد. برای اطمینان از اینکه مواد به درستی از ...
    آرمانو ، انتخاب ایده های نو   میز اداری ، پارتیشن اداری ، صندلی اداری   میز مدیریتی   میز کنفرانس  ...
  معرفی بهترین مجموعه انجام پروژه های دانشجویی در این روزگار وا نفسا به علت مشکلات فروان بیشتر افراد از حوصله و وقت کافی برای انجام بعضی از کار های خود برخوردار نیستند .این مشکلات گریبان گیر ...
  معرفی ورق فومیزه pvc lمحبوبیت pvc برای است که با محیط زیست سازگار است و دارای خواص قابل بازیافت می باشد. از ورق پی وی سی می توان به عنوان جایگزین برای بسیاری از ...

  اخبار لیگ فوتبال انگلیس