• آخرین خبر با عنوان ، همه چیز درباره فن توکن‌ها، رمزارزهای طرفداری از باشگاه‌های ورزشی در 8 ماه قبل منتشر شده است .
 • جمعه, ۱۵ مهر ۱۴۰۱
  محبوب کن - فیس نما
  ۲ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۱۵:۵۴

  روسیه و حالا جام جهانی ۲۰۱۸

  روسیه و حالا جام جهانی ۲۰۱۸

  در سال های گذشته برای برگزاری مسابقات جام جهانی بیشتر کشورهای غیر اروپایی را در نظر می گرفتند اما همان طور که می دانید سال دیگه کشور روسیه میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ می باشد و بیشتر تیم های دنیا برای انجام مسابقات به این کشور زیبا عازم سفر می شوند. با سایت گردشگری روسیه همراه باشید تا بیشتر در مورد جام جهانی ۲۰۱۸، یک جام جهانی متفاوت در روسیه صحبت کنیم.

  تور جام جهانی 2018 روسیه

  شروع بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ دنیا را در هیجان مطلق فرو خواهید برد و این هیجان در بین ایرانیان نیز توصیف نشدنی می باشد. جام جهانی ۲۰۱۴ که در چهار سال قبل برگزار شد، برزیل افخار میزبانی این جام جهانی را داشت که در پایان دوره کشور آلمان به عنوان قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ معرفی شد. هر تیم با شرکت در این دوره از مسابقات می توانید فرهنگ مردم خود را به تمام دنیا معرفی نماید.

  بیشتر مردم برای دیدن این دوره از مسابقات جام جهانی از قبل بلیت خود را خریداری می نمایند که جدا از مخاطب فوتبال در کشور روسیه به عنوان توریست نیز شناخته می شوند. تمام این موارد به این دلیل است که در کنار تماشای بازی تیم مورد علاقه تان، می توانید در وقت خالی خود از جاذبه های گردشگری روسیه نیز بازدید به عمل آورید و خاطرات خوشی را برای خود و عزیزان خود به ارمغان بیاورید. کشور برزیل که در جام جهانی ۲۰۱۴ میزبان بازی های بین المللی بود دارای شرایط هوایی نامناسب و وضعیت اجتماعی غیر قابل قبولی بود و از نظر فناوری و تکنولوژی در چندان پیشرفته نبود. تمام این موارد در حالتی است که روسیه دارای آب و هوای بسیار سرد و کشوری پرجمعیت و پرهیاهو می باشد که از نظر اقتصادی کاملا پیشرفته است.

  اگر در مورد آب و هوا برای سفر به کشور روسیه نگران هستید می توانیم به شما این مژده را بدهیم که برگزاری سری مسابقات جام جهانی در ماه ژون در کشور شروع می شود و این مطلب به این معنا است که این کشور در این ماه از سال دارای اب و هوای بسیاری مناسبی می باشد. شما با استفاده از تور جام جهانی روسیه می توانید از این فرصت باقی مانده بهره بگیرید و راهی کشور روسیه برای دیدار از جام جهانی ۲۰۱۸ شوید و از تک تک مسابقات تجربه به یاد ماندنی داشته باشید.

  انتخاب کشور روسیه به عنوان میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ به این صورت بود که در نهایت ۹ کشور برای دریافت حق میزبانی اجرای جام جهانی فیفا ۲۰۱۸ نمونه های پیشنهادی خود را عرضه کردند. در شروع کشور مکزیک از حضور در برنامه بیرون رفت و در ماه فوریه سال ۲۰۱۸ همچنین کشور اندونزی به وسیله فیفا از برنامه میزبانی جام جهانی ۲۰۱۸ محروم شد، ونیز در بخش نامزدی هم سه کشور غیر اروپایی ژاپن، استرالیا و ایالات متحده از دوره رقابت برای گرفتن میزبانی جام جهانی بیرون رفتند.

  تور جام جهانی روسیه

  مطلبی که می توان در مورد میزبانی جام حهانی ۲۰۱۸ گفت این است که در آخر طرح پیشنهاد داده شده چهار کشور باقی ماند که روسیه و چندین کشور باقی مانده برای میزبانی این دوره از مسابقات جام جهانی فوتبال برگزیده شدند. در طول مراسمی در تاریخ ۲ دسامبر ۲۰۱۰ که در شهر زوریخ سوئیس، در محل قرارگیری فیفا اجرا شد، چندین کشور اروپایی از جمله هلند و بلژیک جایگاه دوم و سوم را از آن خود نمودند و انگلستان با تفاوت بسیار کم از روسیه در مرحله نخست با دریافت دو رای از میزبانی حذف شد تا در نهایت روسیه برای نخستین بار در دوران خود، میزبانی جام جهانی ۲۰۱۸ را از آن خود نمود. بدون شک تور روسیه آن هم در سال برگزاری جام جهانی فوتبال می تواند برای شما هم بسیار هیجان انگیز باشد.

  تور روسیه

  مسئله ای که ممکن است برای شما جالب باشد این است که این اولین جام جهانی می باشد که در اروپای شرقی شکل می گیرد و باید به این مورد اشاره کرد که از آخرین باری که در قاره اروپا کشوری افتخار میزبانی جام جهانی را بر عهده داشت چیزی در حدود ۱۱ سال گذشته است.

  منبع: http://russia-tourism.blog.ir

  atenasadat nahvi linkedin

  اخبار لیگ برتر جزیره آخرین اخبار فوتبال جهان  , اخبار لیگ برتر جزیره  , اسلایدر  , دیگر اخبار ورزشی  , گردشگری

  توکن‌های سوشال و زیرشاخه‌ای از آن‌‌ها با نام توکن‌های هواداری Fan Token به واسطه تکنولوژی بلاکچین و دفتر کل توزیع‌شده (DLT)، امکانات جدیدی را برای تعامل هواداران با سلبریتی‌ها، تولیدکنندگان محتوا و نهادهای مردمی ایجاد ...
  کد تخفیف 7000 تومنی ریحون
  تور تایلند و تجربه بهترین هتل های بانکوک   علاقمندان سفرهای تفریحی معمولا تورهای شرق و جنوب شرقی آسیا را ترجیح می دهند . تور تایلند و مالزی و اندونزی معمولا در صدر این تورهای پرطرفدار جنوب شرقی آسیا ...
  نقش دراور در دکوراسیون خانه های مدرن بی شک شما مثل همه ی ما با نقش کمد و دراور در دکوراسیون خانه های امروزی آشنا هستید، دراور ها انواع گوناگونی دارند که بسته به ابعاد و سبک ...

  اخبار لیگ فوتبال انگلیس